"Wzrost innowacyjności i konkurencyjności GZPS S.A. poprzez wprowadzenie innowacji produktowej"

Projekt dotyczy wdrozenia przez Wnioskodawcę opracowanych wyników prac B+R w postaci innowacji produktowej – tj. śruby HACS (HEAVILY-ALLOYED COMPRESSIVE SCREW) ze staliwysokostopowej z gwintem specjalnym o zarysie niesymetrycznym do zastosowań w systemach zaciskowych. Innowacja produktowa będąca wynikiem projektu ma szczególne znaczenie zwłaszcza w przemyśle lotniczym oraz motoryzacyjnym, gdzie niezmiernie ważne są m.in. dokładność wykonania oraz spójność powierzchni elementów złącznych. Zakres projektu obejmuje zakup pras korbowych wielomatrycowych z możliwością podgrzewania materiału wsadowego przed procesem kucia, urządzenia wykonującego zakończenie specjalne sworznia (w celu przygotowania sworznia do walcowania gwintu), walcarki ze szczękami płaskimi z możliwością podgrzewania półfabrykatu przed procesem walcowania klinowego oraz system nadzoru on line i optymalizacji produkcji. W wyniku realizacji projektu wprowadzona zostanie innowacja produktowa, dzięki której zostanie rozszerzona struktura asortymentowa firmy o nowy produkt. Dzięki wprowadzeniu na rynek nowego innowacyjnego produktu, wyróżniającego się pod względem technologicznym oraz właściwości użytkowych na tle konkurencji. Wnioskodawca poprawi swojąpozycję konkurencyjną na rynku europejskim.

W związku z realizacją projektu "Wzrost innowacyjności i konkurencyjności GZPS S.A. poprzez wprowadzenie innowacji produktowej" firma Gaweł Zakład Produkcji Śrub S.A. ogłasza postępowanie ofertowe na zakup pras korbowych specjalnych wielooperacyjnych.

Firma GAWEŁ ZAKŁAD PRODUKCJI ŚRUB S.A. informuje, iż zakończyło się postępowanie w sprawie zakupu pras korbowych specjalnych wielooperacyjnych, w związku z realizacją projektu pt. „Wdrożenie do produkcji systemu mocującego rozrusznika opartego o innowacyjny komponent bimetalowy – śruba bimetalowa” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma: SACMA LIMBIATE SPA.

W związku z realizacją projektu "Wzrost innowacyjności i konkurencyjności GZPS S.A. poprzez wprowadzenie innowacji produktowej" firma Gaweł Zakład Produkcji Śrub S.A. ogłasza postępowanie ofertowe na zakup walcarek z walcami płaskimi.

Firma GAWEŁ ZAKŁAD PRODUKCJI ŚRUB S.A. informuje, iż zakończyło się postępowanie w sprawie zakupu walcarek z walcami płaskimi, w związku z realizacją projektu pt. „Wdrożenie do produkcji systemu mocującego rozrusznika opartego o innowacyjny komponent bimetalowy – śruba bimetalowa” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma: INGRAMATIC S.p.A.

 

W związku z realizacją projektu "Wzrost innowacyjności i konkurencyjności GZPS S.A. poprzez wprowadzenie innowacji produktowej" firma Gaweł Zakład Produkcji Śrub S.A. ogłasza postępowanie ofertowe na zakup czubkarki do zakończeń specjalnych.

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo

Copyright © Gaweł ZPS

EU