Aktualności

Komunikat Spółki w związku z Covid-19.

Wtorek, 7 kwietnia 2020

Szanowni Państwo,

 

firma SOLVERA Gawel Technology informuje o pełnej dyspozycyjności produkcyjno-technologicznej. W przypadku gdyby pojawiły się zakłócenia w łańcuchu dostaw, które są Państwu niezbędne, a wynikają z innych źródeł, nasz zakład jest gotowy podjąć się realizacji dodatkowych zamówień w trybie pilnym.

Aktualna sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej COVID-19 (koronawirus) spowodowała szereg utrudnień i komplikacji dla wielu przedsiębiorstw. Terminowa realizacja zamówień jest obecnie jeszcze bardziej istotna niż dotychczas. SOLVERA Gawel Technology pragnie zapewnić o gotowości naszego zakładu do realizacji Państwa bieżących i przyszłych potrzeb w zakresie produkcji oraz dostawy elementów złącznych.

Jednocześnie informujemy, że pracownicy naszej firmy zostali wyposażeni w kompletny sprzęt ochronny mający na celu zapewnienie im odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Wdrożone zostały również stosowne procedury, które dodatkowo wzmacniają poziom bezpieczeństwa i higieny pracy.

SOLVERA Gawel Technology nieustannie śledzi i wdraża wszelkie przepisy oraz zalecenia dla firm wydawane przez polski rząd. Jesteśmy przekonani, że dzięki stosowaniu się do nich możemy kontynuować produkcję, a jednocześnie stworzyć bezpieczne warunki pracy dla naszych pracowników.

Życzymy Państwu wszelkiej pomyślności i zachęcamy do współpracy.

 

 

 

Tomasz Gaweł

 

Prezes Zarządu

SOLVERA Gawel Technology

 

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo

Copyright © Gaweł ZPS

EU